Meewerken aan een milieuvriendelijke Oostelijke Binnenstad
In 1999 heeft het Wijkcentrum in de Oosterkerk een milieudag georganiseerd. Voor deze dag waarbij het milieu in en om het huis centraal stond, was veel belangstelling vanuit de buurt. Als werkgroep milieu van het Wijkcentrum willen we deze traditie voortzetten en in het voorjaar van 2001 opnieuw een milieudag houden.
In de Oostelijke Binnenstad is van oudsher de combinatie van bedrijvigheid en wonen een belangrijk element geweest dat bijgedragen heeft aan de levendigheid van de buurt. Verschillende bewoners willen dat ook graag zo houden. Al zorgen soms bedrijven ook voor de nodige overlast. Wil ook in de toekomst de combinatie van wonen en werken kunnen bijdragen aan een goed leefklimaat in de wijk, dan is het van belang dat er gezorgd wordt voor een milieuvriendelijke en in de wijk passende vorm van duurzaam ondernemen. Hoe zou dat vorm moeten krijgen?
Dit is één van de ideeën waaraan gedacht kan worden voor de invulling van de milieudag. Graag willen we hier andere buurtbewoners bij betrekken. Wie mee wil denken en / of werken aan het opzetten van een milieudag, is van harte welkom op een voorbereidingsvergadering,
Mocht je niet kunnen, maar wel willen meewerken, meld je dan bij het Wijkcentrum Oostelijke Binnenstad, telefoon 622 38 08.